Doradca Ubezpieczeniowo-Finansowy Metlife Amplico - Stargard Szczeciński

Doradca Ubezpieczeniowo-Finansowy Metlife Amplico

Miasto: Ogłoszenia Stargard Szczeciński, Region: Lubelskie

Praca w Stargardzie Szczecińskim

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie planów oszczędnościowych i przygotowanie propozycji zabezpieczeń przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych. Pośredniczyć będzie w zawieraniu nowych umów ubezpieczenia na życie i odpowiadać za profesjonalną obsługę posprzedażową.
Wymagania:· Minimum średnie wykształcenie,· Niekaralność,· Umiejętność nawiązywania kontaktów,· Wysoka kultura osobista,· Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,· Preferowany wiek:25-55 lat.
Oferujemy:· Współpracę z jedną z najbardziej efektywnych firm sektora finansowego w Polsce.· Rozwój zawodowy i osobisty, a dla najlepszych karierę menedżerską.· Kompleksowe przygotowanie do zawodu, profesjonalne szkolenia.· Program „Debiut”, który wspiera rozwój kariery od strony finansowej przez pierwsze 2 lata.

cv proszę przesłać na adres olawegner@wp.pl
więcej informacji pod nr tel 794 428 256

Autor ogłoszenia

Metlife Amplico

Telefon: 794 428 256