Sprzątaczka - Stargard Szczeciński

Sprzątaczka

Miasto: Ogłoszenia Stargard Szczeciński, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Sprzątaczka.

Nr ref.: spr/stg/2016
Miejsce pracy: Stargard

Zadania:
- utrzymywanie czystości na terenie firmy.
Wymagania
- sumienność i dokładność,
- chęci do pracy,
- sprawność fizyczna.

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- pracę na pół etatu od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując nr ref. spr/stg/2016.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 914331433

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Sprzątaczka