Pomoc na magazynie - Stargard Szczeciński

Pomoc na magazynie

Miasto: Ogłoszenia Stargard Szczeciński, Region: Lubelskie

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. Należymy do grupy USG People N.V. – europejskiego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Obowiązki:

- pomoc na magazynie
- skręcanie mebli
- pomoc przy sprzedaży

Oferujemy:

- stawkę godzinową (9zł brutto/h)
- umowę o pracę lub dzieło
- pracę dorywczą- tymczasową zależną od zamówień klienta
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania:

- tężyzna fizyczna, zdolności manualne
- dyspozycyjność (NAJBLIŻSZA AKCJA 26-27.08.2010 w godzinach 10-18)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv list motywacyjny lub numer telefonu) z podaniem
nr referencyjnego STARGARD/09/10 na adres gdy-rekrutacja@startpeople.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Autor ogłoszenia

Start People Sp. z o.o.

Telefon: 58 660 80 82