KELNER / KELNERKA w Golden Tulip Międzyzdroje Residence - Międzyzdroje

KELNER / KELNERKA w Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Miasto: Ogłoszenia Międzyzdroje, Region: Lubelskie

Zadania Kelnera będą obejmować:

Pomoc w przygotowaniach sali (nakrywanie stołów, układanie sztućców, szkła, talerzy i naczyń),
Przywitanie oraz obsługa gości,
Przyjmowanie i realizowanie zamówień,
Dbałość o dobry wizerunek restauracji (czystość oraz dobrą atmosferę na sali),
Rekomendacja wybranych potraw,
Sprawna współpraca z kuchnią,
Znajomość menu oraz kart win.

Wymagania stawiane kandydatom:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Dobra i sprawna organizacja pracy,
Znajomość języka niemieckiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
Skrupulatność, sprawność w działaniu, asertywność, komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie
Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista,
Życzliwość względem gości, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
Umiejętność pracy w zespole,
Aktualna książeczka zdrowia.

Oferujemy:

Możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego wśród ambitnych profesjonalistów
Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracÄ™, pakiet prywatnej opieki medycznej)

Już dziś czekamy na Twoją aplikację! (w tytule maila podaj nazwę stanowiska)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Autor ogłoszenia

TPA HORWATH HR

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość