Hostessy z Mielna - Koszalin

Hostessy z Mielna

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Agencja hostess DNA zatrudni 2 hostessy do obsługi eventu.
Szukamy hostess lokalnych, nie zapewniamy dojazdu.
Wymagania – ładna aparycja, pełnoletność, komunikatywność.

Mielno - 20.08.2011 - 21.08.2011

Sobota - 10.30-23.00
Zakres obowiązków:
- rozkładanie i przygotowywanie ekspozycji w namiocie promocyjnym;
- wykonywanie i drukowanie zdjęć w namiocie promocyjnym;
- zapraszanie wczasowiczów do możliwości wydruku zdjęć oraz kolportaż ulotek reklamowych;
- demontaż ekspozycji oraz przygotowanie do akcji z lampionami (hostessy rozdają lampiony uprzednio zaproszonym turystom);
- asystowanie podczas puszczania lampionów, wykonywanie zdjęć uczestnikom;

niedziela - 10.00-20.00
Zakres obowiązków
- demontaż ekspozycji;

Stawka 12 zł/h netto, umowa zlecenie.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV, 2-5 zdjęć dobrej, jakości oraz podanie wzrostu oraz wymiarów (pierś/talia/biodra) na adres mailowy hostessy@dna.com.pl – w tytule maila należy wpisać Hostessy z Mielna