Agent, doradca ubezopieczeniowy T.U. Generali - Koszalin

Agent, doradca ubezopieczeniowy T.U. Generali

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Obecnie poszukujemy kandydatów z Koszalina i okolic do pracy na stanowisko:

AGENT, DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Opis stanowiska pracy

- jesteś w średnim wieku i chcesz coś zmienić w swoim życiu? Twój wiek nie jest dla nas
przeszkodą – jest ATUTEM!
- jesteś emerytem i chcesz podjąć pracę bez konieczności zawieszenia emerytury (renty)?
- pracujesz i nie odpowiadają Ci warunki aktualnej pracy ?
- zarabiasz za mało w stosunku do Twoich możliwości ?
- masz dosyć ciągle niezadowolonego szefa ?
- chcesz sam decydować o swoim czasie pracy ?
- pracujesz w firmie, która nie daje Ci możliwości rozwoju ?
- masz potencjał w zakresie sprzedaży i szukasz pracy ?
Jeżeli  Twoja odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi „TAK”, to złóż swoja aplikację!
Wymagania:

minimum średnie wykształcenie
niekaralność
samodzielność, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu
otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Kandydatom oferujemy:

pracę w dużym renomowanym koncernie
stabilny i motywacyjny system wynagrodzeń
pakiet profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych w tym bezpłatne zdobycie licencji z egzaminem KNF
dostęp do niezbędnych narzędzi pracy + biuro
elastyczne godziny pracy
Praca, którą oferujemy może być pracą dodatkową, jak również pomysłem na sprawdzony biznes. Jest to oferta skierowana do osób, które lubią pracę z ludźmi i chcą łączyć przyjemne z pożytecznym. Pracować u nas może każdy i starszy i młodszy, student i emeryt, liczą się tylko chęci do pracy.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywującego na adres e-mail:
kasia-solinska@wp.pl lub katarzyna.solinska@generali.pl

Autor ogłoszenia

Zespół Agentów Wyłącznych

Telefon: +48 510020327