Regionalny Kierownik Sprzedaży - Koszalin

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Dyna Consulting (www.dynaconsulting.pl) jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.
Dla naszego Klienta - międzynarodowego koncernu, lidera branży armatury kuchennej i łazienkowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zachodniopomorskie/Wielkopolskie/Lubuskie

Opis stanowiska:
- Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów
- Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzorowanie jej przebiegu
- Rozwój istniejącego portfolio klientów
- Obsługa zamówień
- Realizacja planów sprzedażowych
- Przygotowanie raportów z wykonanych działań

Wymagania:
- Umiejętność przygotowania ofert oraz ich prezentacji
- Praktyczna znajomość technik sprzedaży
- Systematycznośc i dobra organizacja pracy
- Wykształcenie minimum średnie
- Prawo jazdy
- Mile widziane doświadczenie w branży wykończenia wnętrz

Oferta:
- Przyjazna atmosfera pracy
- Kariera w stabilnej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Samochód służbowy

Kraj:
Polska
Region, miasto:

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Dyna Consulting

Telefon: 222437349