Przedstawiciel Handlowy Koszalin - Koszalin

Przedstawiciel Handlowy Koszalin

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Laudam Praca Sp z o.o. to prężnie działająca i rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy. Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta pracownika na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Gdańsk, Koszalin, Słupsk

Zadania:

Pozyskiwanie nowych klientów
Obsługa obecnych klientów
Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
Opieka nad klientami
Przygotowywanie ofert

Wymagania:

Wykształcenie min średnie (mile widziane elektryczne)
Doświadczenie w branży elektrotechnicznej oraz sprzedaży
Mile widziane uprawnienia SEP oraz szkolenia z technik sprzedaży
Prawo jazdy kat. B
Znajomość obsługi komputera MS Office oraz internet
Obsługa urządzeń biurowych
Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
Zaangażowanie oraz samodzielność
Sumienność i dokładność w realizacji zadań
Chęć do pracy

Oferujemy:

Wynagrodzenie zasadnicze plus premia od wyników sprzedaży
Niezbędne narządzia pracy
Zatrudnienie w renomowanej firmie
Możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu TYLKO z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania podane w ogłoszeniu.

Kontakt:
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres e-mail:tomasz.sek@laudam.pl, w temacie wpisując: Przedstawiciel handlowy z dopiskiem Gdańsk, Koszalin lub Słupsk. Oferta jest ważna przez okres dwóch tygodni od daty zamieszczenia.

Laudam Praca Sp. z o.o.
3 Maja 46
Sopot 81-743
kom: 0 605 515 431
tel: 058 751 06 14

Autor ogłoszenia

Tomasz Sek

Telefon: 0605515431