PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA TECHNICZNY - Koszalin

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA TECHNICZNY

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.
Dla naszego Klienta - międzynarodowego koncernu, globalnego lidera branży armatury kuchennej i łazienkowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
DORADCA TECHNICZNY

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie
- obsługa aktualnych klientów danego regionu
- zwiększanie sprzedaży produktów
- promowanie marki

Wymagania:
- silna motywacji do pracy
- systematyczność i dobra organizacja pracy
- wykształcenie minimum średnie
- prawo jazdy
- mile widziany język angielski

Oferujemy:
- przyjazna atmosfera pracy
- kariera w stabilnej firmie
- konkurencyjne wynagrodzenie
- samochód służbowy
- telefon służbowy

Kraj:
Polska

Region, miasto:
Zachodniopomorskie/Wielkopolskie/Lubuskie
Łódzkie/Opolskie/Śląskie

Prosimy o dopisanie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Dyna Consulting