Handlowiec Koszalin - Koszalin

Handlowiec Koszalin

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Wema S.A. z siedzibą w Rumi jest liderem w dystrybucji produktów kompleksowego wyposażenia łazienek. Spółka działa na rynku od kilkunastu lat i w ostatnim roku osiągnęła sprzedaż na poziomie 190 mln zł.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w salonach w następujących miastach na stanowisku:
HANDLOWIEC
Miejsce pracy:
Wrocław, Opole, Warszawa, Siedlce, Koszalin, Olsztyn, Starogard Gdański, Gdynia, Słupsk, Bydgoszcz, Gdańsk Orunia, Gdańsk

Opis stanowiska:

* Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta detalicznego
* Realizacja celów sprzedażowych salonu
* Kontrola realizacji przyjętych zamówień
* Sporządzanie raportów z wykonanych przedsięwzięć
* Przyjmowanie dostaw
* Rozliczanie kasy
* Dbałość o ekspozycję towaru w salonie
* Wyprzedaż towaru
* Uaktualnianie cen
* Wystawianie zamówień sprzedaży, faktur i korekt
* Przestrzeganie standardów pracy w salonie

Wymagania:

* Wykształcenie średnie
* Samodzielność i odpowiedzialność
* Wysokie standardy obsługi klienta
* Zaangażowanie
* Komunikatywność
* Wysoka kultura osobista
* Umiejętność pracy w zespole
* Uczciwość
* Rzetelność
* Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

* Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Atrakcyjne warunki zatrudnienia

W temacie wiadomości prosimy wpisać NAZWĘ MIASTA i STANOWISKO.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Handlowiec Koszalin