Doradca Biznesowy - Play dla Firm - Koszalin

Doradca Biznesowy - Play dla Firm

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Regionalny Partner Play poszukuje kandydatów na stanowisko:

Autoryzowany Doradca Biznesowy Play

Wymagania :

* Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
* Wykształcenia, co najmniej średniego
* Prawa jazdy kategorii B
* Umiejętności obsługi komputera ( pakiet office, e-mail)
* Własnego samochodu
* Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane
* (szczególnie poszukiwani: handlowcy branży telekomunikacyjnej, agenci ubezpieczeniowi, doradcy kredytowi)

Opis stanowiska

* Sprzedaż usług sieci Play - pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
* negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów
* doradzanie klientom w zakresie wyboru usług, telefonów,akcesoriów
* realizacja założonych planów sprzedaży

Oferujemy :

* Pracę dla Play - najbardziej konkurencyjnego i dynamicznie rozwijającego się operatora komórkowego w Polsce.
* Bardzo atrakcyjne zarobki, uzależnione od wyników sprzedaży
* satysfakcja finansowa z każdej sprzedanej aktywacji
* Telefon komórkowy
* Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
* szkolenia
* Doradcy Play pozyskali największą ilość klientów w 2009 roku, dołącz do nas.

Dodatkowe informacje:
Forma współpracy: umowa Sub-dealerska ( prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia)

Lokalizacja:Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@playdoradcy.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

PLAY

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Doradca Biznesowy - Play dla Firm