Logistyk / Spedytor - Koszalin

Logistyk / Spedytor

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364/1a
oraz nr 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364/3).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: LOG/10/2008
Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:
•odpowiedzialność za zaplanowanie wysyłek towarów produktów gotowych wyprodukowanych w Koszalinie oraz u podwykonawców do chłodni zewnętrznych w kraju i za granicą
•odpowiedzialność za wynajęcie odpowiednich środków transportu
•odpowiedzialność za zaplanowanie dostaw surowców potrzebnych do produkcji
•przygotowanie odpowiedniej dokumentacji potrzebnej do wykonania powyższych czynności
•rozliczenie faktur transportowych za wykonane usługi
Nasze wymagania:
•wykształcenia minimum średniego z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego
•posiadania wiedzy w zakresie gospodarki magazynowej oraz związanego z nią obrotu dokumentowego
•znajomości języka angielskiego, mile widziany dodatkowo jezyk niemiecki
•umiejetności sprawnego planowania i organizowania
•umiejętności obsługi komputera (praca w systemie SAP)
Oferujemy:
•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej sie firmie
•atrakcyjne wynagrodzenie
•ciekawą i pełną wyzwań pracę
•możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (szkolenia)
•pracę w przyjaznym zespole
Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres:
ewa.bardonska@adecco.pl

Autor ogłoszenia

Ewa Bardońska

Telefon: 943457838