Pomocnik fizyczny (dla uczniów/studentów) - Koszalin

Pomocnik fizyczny (dla uczniów/studentów)

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

PROVENTUS Personal Service Sp. z o. o.
Dla naszego Klienta poszukujemy:

POMOCNIKA

Opis stanowiska:
Pomocnik, czyli młoda osoba do prostych prac fizycznych w Mielnie

Wymagania:
• dynamizm;
• entuzjazm;
• status ucznia/studenta.

Oferujemy:
• miłą atmosferę
• 7zł/h netto w ciągu pierwszych 7 godzin pracy i 9zł/h netto za każdą następną
• dla zainteresowanych darmowy nocleg (namiot) w odległości 50m od morza.

Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na adres email: tomasz.owczarek@proventus.com.pl lub pod numer telefonu 665-957-312
W tytule prosimy zamieścić ” Praca nad morzem ”
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę, na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z wymogami procesu rekrutacji firmie Proventus Personal Service Sp. z o.o. oraz przekazanie powyższych danych innym podmiotom działającym w ramach Grupy Pro. (zgodnie: z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Tomasz Owczarek

Telefon: 665 957 312; (071) 363 52 17