Konsultant ds. odszkodowań - Koszalin

Konsultant ds. odszkodowań

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KONSULTANT DS. ODSZKODOWAŃ

Opis stanowiska:

Do zadań Konsultanta należeć będzie:

* pierwszy kontakt z osobą poszkodowaną wskutek udziału w wypadku lub innym zdarzeniu losowym,
* rozmowa z Klientem na temat okoliczności zdarzenia którego był uczestnikiem i na podstawie dokonanych ustaleń - przedstawienie Poszkodowanemu możliwości uzyskania odszkodowania adekwatnego do rozmiaru doznanej krzywdy lub wielkości strat materialnych,
* podpisanie z Poszkodowanym „Umowy o dochodzenie roszczeń”,
* zebranie i przekazanie dokumentacji do właściwego terytorialnie biura / przedstawicielstwa Kancelarii,
* systematyczne informowanie Klienta o czynnościach wykonywanych w jego sprawie.

Oferujemy:

* przede wszystkim przyjazną atmosferę w pracy,
* pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
* elastyczne godziny pracy,
* atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
* specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku (podstawowych, oraz dodatkowych podnoszących kwalifikacje Konsultanta),
* współpracę w oparciu o umowę agencyjną, bądź też umowę zlecenie / o dzieło,
* możliwość rozwoju kariery zawodowej – dla najlepszych Konsultantów stanowiska Regionalnych Kierowników.

Wymagania:

* wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
* silna motywacja do pracy,
* wysoka kultura osobista,
* nienaganna aparycja,
* udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie w kontaktach z Klientem (preferowane osoby posiadające doświadczenie w pracy np. branży ubezpieczeniowo – finansowej; byli Kierownicy / Managerowie grup sprzedażowych).

Z uwagi na specyfikację i wymagania wykonywanego zawodu, przede wszystkim zainteresowani jesteśmy współpracą z osobami w wieku dojrzałym.

Szczególnie preferowani kandydaci: emerytowani pracownicy służb mundurowych, emerytowani nauczyciele, byli wolontariusze, byli pracownicy firm ubezpieczeniowych – oraz wszyscy inni posiadający doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z Klientem.

Osoby zainteresowane współpracą - chcące wykonywać pracę przynoszącą zadowolenie nie tylko z osiąganych dochodów, ale mające na względzie przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów prosimy o przesłanie zgłoszenia / aplikacji zawierających CV na adres mail; k.mikolajczyk@onet.eu

Autor ogłoszenia

aikon