Hostessa - Koszalin

Hostessa

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

PMT Marketing System
Lider merchandisingu na polskim rynku poszukuje Panie w wieku 50-55 lat do pracy w charakterze:

HOSTESSY
Koszalin

Zakres obowiązków:
- udział w akcjach promocyjnych (promocja Ajax)
- animacja sprzedaży
- udzielanie Klientom informacji na temat promowanych artykułów

Wymagania:
- Panie w wieku 50-55 lat
- aktualna książeczka Sanepidu
- komunikatywność
- elokwencja i wysoka kultura osobista
- otwartość na Klienta
- duża motywacja do pracy
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- miła aparycja
- mile widziane doświadczenie w pracy na promocjach

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- praca od czwartku do niedzieli
- atrakcyjną stawka za godzinę pracy
- kreatywną i ciekawą pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji - CV ze zdjęciem na adres

jnyczka@pmt.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

PMT Marketing system