Programista aplikacji .NET - Koszalin

Programista aplikacji .NET

Miasto: Ogłoszenia Koszalin, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
tworzenie oprogramowania w technologii Microsoft .NET (ASP .NET, C#, WebServices)
konsultacje dotyczące realizacji zadań programistycznych
udział w opracowywaniu projektów dotyczących nowych rozwiązań
obsługa portalu dot. rozwoju oprogramowania
udział w spotkaniach organizacyjnych

Zalety pracy w naszej firmie:
stabilne zatrudnienie i praca przy korporacyjnych projektach
atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywujące
komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie
dostęp do najnowszych technologii informatycznych
mitingi szkoleniowe organizowane w siedzibie firmy oraz w autoryzowanych centrach szkoleniowych firmy Microsoft
możliwość rozwoju i awansu zawodowego
możliwość dofinansowania dalszej nauki
udział w spotkaniach integracyjnych firmy
możliwość bezpłatnej nauki języków obcych

Wymagania:
doświadczenie w programowaniu aplikacji w środowisku Microsoft Visual Studio
znajomość języka C#; technologii ASP .NET, ADO.NET, Web Service
praktyczna znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
umiejętność pracy w zespole, kreatywność
znajomość specyfiki projektowania systemów informatycznych
podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
doświadczenie w realizacji projektów w ASP.NET
doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Microsoft .NET (C++, VB, ASP)
doświadczenie w analizie dot. zastosowania optymalnych technologii przy realizacji projektów
doświadczenie w pracy z oprogramowaniem IntallShield ver.10/11, (dot. tworzenia zaawansowanych wersji instalacyjnych)
doświadczenie dot. środowiska testowego z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań np. Test Complite
doświadczenie w korzystaniu z CVS ew. SVN (systemy kontroli wersji)
doświadczenie w projektowaniu i administrowaniu baz danych MS SQL
znajomość branż technicznych (motoryzacyjnej, grzewczej, AGD, RTV, etc)
znajomość programów księgowych i zagadnień związanych ze sprzedażą i gospodarką magazynową
doświadczenie w tworzeniu oprogramowania współpracującego z urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów, etc.)
chęć doskonalenia umiejętności i odniesienia sukcesu
biegła znajomość języka angielskiego ew. niemieckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o wypelnienie formularza rekrutacyjnego znajdujacego się na naszych stronach www.integra.info.pl/praca. Miejsce pracy Koszalin.

Autor ogłoszenia

Integra Software Sp. z o.o.

Telefon: 943488011

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Programista aplikacji .NET