doradca techniczno handlowy - Kołobrzeg

doradca techniczno handlowy

Miasto: Ogłoszenia Kołobrzeg, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

Obszar: cała Polska

Nr ref. DT/2010

Opis stanowiska:

- Aktywne zdobywanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi
- Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanego przez firmę produktu
- Prezentacje produktów naszej firmy w zakładach przemysłowych, produkcyjnych

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 2 lata
- Znajomość rynków zakładów przemysłowych jak huty, elektrownie itp.
- Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe
- Odpowiedzialność i wysoki stopień zaangażowania
- Prawo jazdy kategorii B
- Posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej lub chęć jej otworzenia

Oferujemy:

- Wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
- Interesującą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,DT/2010”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

ERTA

Telefon: 124230505