Magister farmacji - do apteki w Kołobrzegu - Kołobrzeg

Magister farmacji - do apteki w Kołobrzegu

Miasto: Ogłoszenia Kołobrzeg, Region: Lubelskie

PRAFARM - Biuro Rekrutacji Farmaceutów, wpisany jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3590.
Obecnie dla naszego Klienta - apteki w Kołobrzegu poszukujemy Magistra farmacji.

Opis stanowiska:
Apteka działająca od wielu lat na terenie Kołobrzegu
Program KS Windows, trzy stanowiska ekspedycyjne
Apteka typu A (bez receptury jałowej)
Zatrudnienie na pełen etat
Praca dwuzmianowa

Wymagania od kandydata:
Wiedza merytoryczna poparta min. 2-letnim doświadczeniem
Wysoka kultura osobista
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:
Umowę o Pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
Możliwość nadgodzin - wysoka stawka z 1h
Dofinansowanie do mieszkania dla osób zamiejscowych

Uwagi:
Aplikacje do oferty oraz kontakt wyłącznie za pośrednictwem PRAFARM
Kandydaci PRAFARM otrzymują preferencyjne warunki i pełne wsparcie ze strony naszego biura, podczas procesu rekrutacyjnego

Autor ogłoszenia

Krzysztof Wronowski

Telefon: 505 056 165