Oferta do Eckernforde od 29.12.2016r.! - Biały Bór

Oferta do Eckernforde od 29.12.2016r.!

Miasto: Ogłoszenia Biały Bór, Region: Lubelskie

Szukamy opiekunki do Pani 92-letniej. Pani ma 162 cm wzrostu, waga 65-70 kg. Ma nadciśnienie, inkontynencję oraz początkującą demencje. Opiekunka ma zapewniony pokój z osobą łazienką, telewizję oraz Internet. Preferowana osoba niepaląca.
Oferujemy:
- 1100-1250 euro ( kwota zależy od stopnia znajomości języka niemieckiego)
- odprowadzanie składek ZUS i EKUZ
- ubezpieczenie
- legalne zatrudnienie
- wsparcie oraz pomoc ze strony firmy na czas pobytu w Niemczech
- organizacja transportu
Oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego na dostatecznie dobrym poziomie
- empatii
- zaangażowania
- chęci do pracy
- uczciwości
Obowiązki:
- opieka nad Panią + prowadzenie domu

Kontakt: rekrutacja@progressio24.pl
Telefon: 739- 422- 076

Autor ogłoszenia

Progressio24

Telefon: 739 422 076