Telemarketer w Turku lub praca zdalna - Turek

Telemarketer w Turku lub praca zdalna

Miasto: Ogłoszenia Turek, Region: Lubelskie

Barometrbiznesu Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje interesujących kandydatów na stanowisko:

Telemarketer

Miejsce pracy: Wielkopolska/Turek lub praca zdalna

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami w celu oferowania usług oraz umawiania spotkań handlowych.

Wymagania:
•wykształcenie wyższe;
•min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•dobra dykcja;
•umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji;
•obsługa komputera w zakresie MS Office.

Forma zatrudnienia: współpraca lub umowa zlecenie, w początkowym okresie niepełny wymiar w godz. 8:00-16:00

Dodatkowym atutem będzie znajomość: specyfiki funkcjonowania urzędów administracji samorządowej oraz oferowania usług w sektorze B2B.

Oferujemy:
•samodzielną i odpowiedzialną pracę;
•atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzenia adekwatny do wyników;
•możliwość szybkiego awansu;
•pracę w miłej atmosferze.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: poczta@barometrbiznesu.pl
Dalsze informacje www.barometrbiznesu.pl

Autor ogłoszenia

barometr biznesu

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Telemarketer w Turku lub praca zdalna