Księgowa - Swarzędz

Księgowa

Miasto: Ogłoszenia Swarzędz, Region: Lubelskie

East Service(13171) - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży drukarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Księgowa

Miejsce pracy: Swarzędz

Opis stanowiska:

prowadzenie pełnej księgowości
kontrola przepływów środków pieniężnych
sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, CIT, VAT i innych zgodnie z przepisami podatkowymi
przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz innych zestawień
telefoniczny kontakt z klientem
współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe
dobra znajomość programu Optima
doświadczenie na podobnym stanowisku 3-5 lat
znajomość obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność ich interpretowania
umiejętność analitycznego myślenia
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

Nasz klient oferuje:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
dodatkowe benefity
przyjazną atmosferę pracy, w sympatycznym zespole
zatrudnienie w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
poznan@eastservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).