Pracownik w markecie budowlanym - Stęszew k. Poznania - Stęszew

Pracownik w markecie budowlanym - Stęszew k. Poznania

Miasto: Ogłoszenia Stęszew, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy w markecie budowlanym
miejsce pracy: Stęszew k. Poznania

Zadania:
- obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy,
- utrzymanie porządku na wyznaczonym obszarze,
- współpraca z innymi działami marketu

Wymagania:
- status osoby uczącej do 26 roku życia, aktualna legitymacja - warunek konieczny,
- wysoka kultura osobista,
- poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- pracę do końca października na podstawie umowy zlecenia,
- stawkę 9 zł za godzinę pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres poznan@ksservice.eu z dopiskiem \"MB-Stęszew\" lub kontakt telefoniczny pod numerem 61 865 00 30.

Autor ogłoszenia

KS Service Sp. z o.o.

Telefon: (61) 865 00 30