Szlifierz odlewów żeliwnych we Francji - Poznań

Szlifierz odlewów żeliwnych we Francji

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :

Zakres obowiązków:
• szlifowanie odlewów żeliwnych - dużych elementów,
• wykańczanie odlewów, obcinanie zalewek ( oddzielanie układu wlewowego, wykończenia, szlifowanie);
• obróbka plastyczna: okrawanie, skrobanie;
• uporządkowanie części w zbiorniku specjalnie do tego przeznaczonym;
• sortowanie odpadów w zależności od gatunków żeliwa;
• sprawdzenie zgodności z wymaganiami materiału i EPI (indywidualnego wyposażenia ochronnego);
• sprzątnięcie miejsca pracy
Wymagania:
• 5 lat doświadczenia na stanowisku SZLIFIERZ ODLEWÓW ŻELIWNYCH
• mile widziana znajomość j. francuskiego,
• świetna kondycja fizyczna- warunek konieczny!!!
Oferujemy:
• przy przepracowanym m-cu i 173,73 godzin w m-cu - stawka godzinowa: ok. 14,50 euro netto za godzinę pracy,
• Dodatek1 : Dieta żywieniowa 6,70 euro/netto - naliczane przy m.in. 6 godz pracy
• Mycie i higiena 2,63 euro/ netto
• Premia za przerwę w pracy: 3,47 euro/netto
• nadgodziny dodatkowo płatne + 25%, +50%,
• szkolenie z surowców
• transport z kwatery do miejsca pracy
• ubranie robocze
• dodatek za dojazdy do pracy,
• bezpłatne zakwaterowanie z Wi-Fi
• polską umowę o pracę na czas określony,
• długoterminową współpracę,
• składki odprowadzone od średniej krajowej,
• opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl tel. 785 550 732
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Autor ogłoszenia

Ecojob

Telefon: 785550732