Cieśla szalunkowy - operator dźwigu - Poznań

Cieśla szalunkowy - operator dźwigu

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko: Cieśla szalunkowy – operator dźwigu
Miejsce pracy: Alzacja

Zakres obowiązków:

• Budowa domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych,
• montaż i demontaż szalunków- przede wszystkim PERI,
• wylewanie betonu,
• montowanie i szalowanie schodów,
• wyrównywanie fundamentów,
• stawianie betonowych płyt,
• montaż schodów,
• praca na podstawie rysunku technicznego - od początkowego etapu: montaż podparć, deskowań, zbrojeń, gabarytów,
• sprzątanie miejsca pracy,
• obsługa dźwigu: Dźwig: Liebherr 56K,65K,71K,81K.

Oferujemy:
• wynagrodzenie godzinowe 14 euro brutto/h + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową,
• nadgodziny płacone dodatkowo:
• - od 36 godziny w tygodniu : + 25 %
• - od 44 godziny w tygodniu: + 50 %
• Dieta: 9,20 euro netto/dzień
• zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
• wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
• opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całego kontraktu,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• pokrywamy koszty badań lekarskich,
• pokrywamy koszty przejazdu: Francja – Polska – Francja,
• pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy.

ZAPEWNIAMY:

• zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem,
• możliwość długoterminowej współpracy,
• wsparcie na każdym etapie współpracy,
• opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.
Oczekiwania:
• M.in. 5 lat doświadczenia na stanowisku,
• uprawnienia GMR,
• bardzo dobra kondycja fizyczna,
• samodzielność,
• auto na ekipę + Prawo jazdy kat. B.,
• Mile widziana znajomość j. francuskiego lub słownictwa zawodowego.

Prosimy o wysłanie CV na adres joanna.nieznanska@ecojob.pl tel. 785 058 767

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Autor ogłoszenia

Ecojob

Telefon: 785 058 767