Mechatronik/ elektronik/ mechanik - Poznań

Mechatronik/ elektronik/ mechanik

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko :

MECHATRONIK, ELEKTRONIK UTRZYMANIA RUCHU, MECHANIK PRZEMYSŁOWY.

Lokalizacja: Południowe Niemcy

ZADANIA:

Naprawa instalacji i urządzeń,
Wykonywanie i dokumentowanie konserwacji,
Dokonywanie analizy i i naprawa układów automatyki,
Realizacja mniejszych projektów w celu optymalizacji obwodów elektrycznych,

OCZEKIWANIA:

Wykształcenie kierunkowe jako elektronik utrzymania lub mechanik przemysłowy,
Doświadczenie w utrzymaniu produkcji i pracy na obrabiarkach CNC,
Znajomość pneumatyki i hydrauliki,
Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej,
Wyczucie wysokiej jakości, odpowiedzialność,

OFERTA:

Wynagrodzenie w wysokości 13 €/h i 40 € netto diety za dzień przepracowany,
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
Niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (Kindergeld, dodatki świąteczne)
Kursy i szkolenia branżowe opłacane przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na
rekrutacja@ksps.com.pl,
z nazwą stanowiska w tytule wiadomości lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)\".

Autor ogłoszenia

KS Personal Service

Telefon: 000000000