Rzeźnik- wykrawacz - Poznań

Rzeźnik- wykrawacz

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Smart MBC Agencja Zatrudnienia świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa pracy, i pracy tymczasowej (nr7051) poszukuje – dla swojego klienta kandydata na stanowisko:

Rzeźnik-wykrawacz
Nr ref. RW/H/09/2011

Miejsce zatrudnienia: Holandia okolice Horn

Opis stanowiska: Zatrudnione na tym stanowisku osoby wykonywać będą prace przy wykrawaniu wołowiny lub wieprzowiny w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Początek zatrudnienia: wrzesień 2011

Czas zatrudnienia: do 31.12.2011

Wymiar: cały etat

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie na jednym z podanych stanowisk
- wykształcenie kierunkowe
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- samodzielność w pracy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dobre warunki socjalne

Forma kontaktu:

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania Cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres email:
info@smartmbc.eu

Informacje o firmie:

Smart MBC