Programista aplikacji.NET - Poznań

Programista aplikacji.NET

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

AUDIT Doradztwo Personalne
Firma AUDIT świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, w tym między innymi usługi z zakresu rekrutacji i selekcji. Działamy wyłącznie na zlecenie firm, dla których poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska pracy, według wymagań określonych przez pracodawców. Świadczymy również usługi w zakresie leasingu personalnego, rekrutacji pracowników z Ukrainy, szkoleń, oceny kadr i badań psychologicznych.

Dla naszego Klienta – firmy zlokalizowanej w woj. wielkopolskim – szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko:

/miejsce pracy: Poznań /

Zakres obowiązków:
• Projektowanie oraz programowanie aplikacji w środowisku Visual Studio 2005 opartych o bazę danych Oracle
• Przygotowywanie raportów w środowisku Crystal Reports

Wymagania:
• Znajomość środowiska Visual Studio 2005
• Znajomość C# lub VB - na poziomie zaawansowanym
• Znajomość zagadnień baz danych (w tym PL/SQL)
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego i komunikatywna polskiego
• Wykształcenie wyższe ( informatyka, telekomunikacja )
• Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
• Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, zdolności organizacyjne, planowanie pracy, umiejętność współdziałania w grupie.
• Mile widziana znajomość systemu raportowego Crystal Reports

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym na adres e-mailowy: audit.poznan@audit.com.pl
Tel: 509 576 227

Oddział w Poznaniu
ul. 27 Grudnia 17/19, pokój nr 102
61-737 Poznań
tel. (061) 649 19 00
www.audit.com.pl

Autor ogłoszenia

Anita Panasiuk

Telefon: 509576227