Oferta - Doradca ubezpieczeniowy - ALLIANZ Polska S.A. - Poznań

Oferta - Doradca ubezpieczeniowy - ALLIANZ Polska S.A.

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Jeżeli :

• jesteś osobą komunikatywną, dynamiczną i kreatywną,
• chcesz pracować w renomowanej międzynarodowej agencji ubezpieczeniowej,
• chcesz mieć wpływ na własne zarobki,

– aplikuj do Allianz!

manBase S.A. - Obecnie dla naszego Klienta – jednej z agencji ALLIANZ Polska S.A., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Ubezpieczeniowy

Liczba wakatów: 6
Kod aplikacji: ALZ/001/MS/P
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA

• doradztwo oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
• pozyskiwanie nowych klientów oraz poszerzanie bazy
• bezpośrednie spotkania z klientami
• uczestnictwo w szkoleniach i odprawach agencyjnych

WYMAGANIA
• łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów
• komunikatywność
• samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
• systematyczność oraz uczciwość
• umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
• prawo jazdy kat. B

OFERTA

• stabilność zatrudnienia
• wsparcie mentora oraz specjalistów firmy
• doskonałe przygotowanie do pracy (szkolenie produktowe oraz sprzedażowe)
• system wynagrodzeń z ciekawym systemem premii
• możliwość rozwoju zawodowego
• jasno wyznaczona ścieżka kariery
• praca w kompleksowo wyposażonym biurze

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres recruitment@manbase.com do dnia 6 września 2012 r. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: ALZ/001/MS/P

Autor ogłoszenia

manBase S.A.

Telefon: 616663782

ZdjęciaZdjecia - Oferta - Doradca ubezpieczeniowy - ALLIANZ Polska S.A.