Specjalista ds. organizacji i sprzedaży szkoleń - Poznań

Specjalista ds. organizacji i sprzedaży szkoleń

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Obowiązki: 1. Proces składania oferty (budowanie marki produktu) - przeprowadzenie kampanii marketingowych w zakresie szkoleń wstępnych, wewnętrznych oraz branżowych tematycznych (opracowanie graficznego tematycznego listu (mail) z udziałem grafika), opracowanie harmonogramu działań na bazie wykresu Ganta, opracowanie narzędzi do raportowania i zarządzania skutecznością wszystkich danych; - szczegółowa analiza konkurencji 2. Rekrutacja - budowanie bazy Klientów z jej szczegółowym podziałem na województwa, stanowiska funkcyjne (Imię i Nazwisko, Telefon bezpośredni, mail); - szczegółowa analiza profili zawodowych (facebook, goldenline, linkedin, profeto) - dbanie o dotychczasowe kontakty i budowanie relacji długoterminowych; - kontakty telefoniczne z klientami ( w zakresie organizacji, sprzedaży, szkoleń); - przygotowywanie pisemnych ofert dla klientów; - rekrutacja osób na szkolenia (termin i miejscowość); - wysyłka ofert za pomocą programów Outlook 3. Obsługa po-sprzedażowa - badanie satysfakcji klienta Wymagania: 1. Wykształcenie min. wyższe licencjackie 2. Doświadczenie zawodowe 1 rok 3. Umiejętności: komunikatywność, wysoka kultura osobista, pomysłowość, umiejętność budowania i utrzymywania kontaktów z klientami, etyka pracy, samodzielność w działaniu, samodyscyplina, obsługa komputera 4. Znajomość j. obcych - angielski średnio zaawansowany Oferujemy: 1. Umowa o pracę na czas określony (pełny etat) 2. Wysokość wynagrodzenia (brutto) 1.800,00 zł - 2.050,00 zł miesięcznie + prowizja CV ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy wysyłać na adres mailowy

Autor ogłoszenia

Liliana Tarnowska

Telefon: 999999999