SPECJALISTA DS. PLANOWANIA FINANSÓW OSOBISTYCH - Poznań

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA FINANSÓW OSOBISTYCH

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Fundusze inwestycyjne, emerytury, ubezpieczenia życiowe i majątkowe
AEGON – Międzynarodowa korporacja finansowa z ponad 40 milionami klientów w
20 krajach. W Polsce lider na rynku usług finansowych, laureat nagrody „Przedsiębiorstwo Fair Play” nieprzerwanie od 2001 r. za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników.
Miejsce pracy: POZNAŃ

Biuro AEGON w Poznaniu, poszukuje kandydata na Specjalistę . Dynamiczny rozwój naszego  Biura daje niepowtarzalną  okazję dołączenia do doświadczonego zespołu specjalistów i managerów.
Główne obowiązki:
Aktywność i systematyczność w realizacji procesu  sprzedaży, według zdefiniowanych standardów AEGON
Sprzedaż funduszy inwestycyjnych, programów oszczędnościowych, ubezpieczeń na życie i majątkowych
Umiejętności nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z Klientami
Dbałość o elitarny wizerunek korporacji  AEGON
Wymagania :
Mile widziane doświadczenie w skutecznej sprzedaży
Systematyczność
Ukierunkowanie na sukces
Etyka zawodowa
Minimum średnie wykształcenie.
Oferujemy:
Pracę w gronie najlepszych specjalistów w branży
Konkurencyjne prowizje od uzyskanego wyniku
Dochód z budowanego portfela aktywów
Dodatkowe bonusy w ramach ścieżki rozwoju
Możliwość awansu
Licencję państwową - uprawniającą wykonywanie zawodu
Rozwój:
AEGON skupia się nad intensywnym i ciągłym rozwojem zawodowym specjalistów.
Nowi specjaliści otrzymują pakiet szkoleń, niezbędny do wykonywania licencjonowanego zawodu.
Osoby z doświadczeniem poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez Szkołę Finansów, Szkołę Giełdową oraz szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu psychologii sprzedaży oraz rynku kapitałowego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji
(CV oraz + list motywacyjny)
w tytule maila proszę wpisać kod referencyjny:
AEGON SPECJALISTA POZNAŃ

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

ZdjęciaZdjecia - SPECJALISTA DS. PLANOWANIA FINANSÓW OSOBISTYCH