Przedstawiciel Handlowy- Branża Motoryzacyjna - Poznań

Przedstawiciel Handlowy- Branża Motoryzacyjna

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z branży wyrobów elektrycznych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy do obsługi firm flotowych

Miejsce pracy: Jelonek (Poznań)

Opis stanowiska pracy

• Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż artykułów elektrycznych
• Realizacja planów sprzedażowych
• Opieka nad klientami

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie kierunkowe
• minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej
• doświadczenie i udokumentowane wyniki w sprzedaży marek wolumenowych do firm
• znajomość obsługi komputera
• znajomość branży
• prawo jazdy kat. B
• chęć osiągnięcia sukcesu

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenia + premie uzależnione od wyników własnych
• realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
• praca w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:

info@ertagrupa.pl z dopiskiem PH- b. motoryzacyjna

ZdjęciaZdjecia - Przedstawiciel Handlowy- Branża Motoryzacyjna