przedstawiciel handlowy - Poznań

przedstawiciel handlowy

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Przedsiębiorstwo Eko-olej - City Recykling z siedzibą w Poznaniu zatrudni kobietę na stanowisko przedstawiciela handlowego

Oferujemy:
- wynagrodzenie ( podstawa + prowizja)
- możliwość rozwoju zawodowego
- wysoki standard organizacji pracy
- umowę zlecenie
- możliwość negocjacji wynagrodzenia po upływie 3 miesięcy
- pracę w stabilnej firmie

Wymagania:
- wiek do 40 lat, kobieta
- znajomość technik negocjacji i sprzedaży
- prawo jazdy kat. B
- kreatywność
- własny samochód, najlepiej z instalacją gazową
- miła aparycja
- wykształcenie min. zawodowe
- komunikatywność i dynamika w działaniu

Opis stanowiska:
- Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
- Bieżące monitorowanie rynku,
- Negocjowanie warunków współpracy,
- Realizacja planów bieżących i kwartalnych,
- Przygotowywanie ofert indywidualnie do potrzeb Klienta,
- Promowanie towarów i usług firmy.

KONTAKT TELEFONICZNY 61 833 13 73 (biuro czynne w godz. 8.30-15.30) LUB E-MAIL: eko-olej1@wp.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133
poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Eko-olej-City Recykling

Telefon: 618331373