Handlowiec Systemów Teleinformatycznych - Poznań

Handlowiec Systemów Teleinformatycznych

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Poznań

nr ref.: HST-0309-Poznan-T

Obowiązki:
Sprzedaż rozwiązań teleinformatycznych i instalacji słaboprądowych
Budowanie trwałych relacji z klientem

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych
doświadczenie zawodowego w sektorze B2B
umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
nastawienie na realizację projektów kilkumiesięcznych
dobra organizacja czasu pracy
znajomość pakietu Windows Office
praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
znajomość języka angielskiego
dodatkowym atutem będzie wiedza odnośnie rozwiązań teleinformatycznych

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii,
możliwości rozwoju
szkolenia
dużą samodzielność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
m.klysz@pgbhr.com