DORADCA NIERUCHOMOŚCI - Poznań

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Nieustannie narasta zapotrzebowanie na Agentów Nieruchomości , posiadających specjalistyczną wiedzę .Tradycyjne metody uczenia, jak na przykład podanie wiedzy w formie wykładu lub książki okazują się totalnie nieadekwatne, gdy potrzebne jest wykształcenie nowych zdolności. Dlatego powstała firma CASTLE NIERUCHOMOŚCI, która największy nacisk kładzie na wiedzę agenta.
Jeżeli jesteś osobą, która chce zrobić stumilowy krok w swoim rozwoju osobistym i stać się profesjonalnym agentem nieruchomości w wyjątkowej firmie w Polsce, która skupia uwagę na wiedzy i Twoich umiejętnościach wyślij zgłoszenie na adres: biuro@castle.pl

Nowym pracownikom oferujemy:

- Bardzo wysokie zarobki,
- Szkolenia, które pozwolą na poznanie tej branży,
- Wyjątkową, elitarną, ale i partnerską kulturę firmy,
- Zdobycie profesjonalnego zawodu stanowiącego zawód zaufania publicznego w krajach UE.

Wymagania:

- Zainteresowanie tematyką z zakresu nieruchomości ,
- Analityczne myślenie,
- Empatia i zdolności interpersonalne,
- Ambicja i otwartość na nowe wyzwania,
- Determinacja w realizacji celów,
- Znajomość rynku oraz doświadczenie w pracy z klientem mile widziane.

Zadania agenta nieruchomości :

- Profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości, kredytów i prawa
(przy pomocy doradcy kredytowego i prawnika)
- Prowadzenie dokumentacji Klientów,
- Dopasowywanie rozwiązań finansowych na podstawie bieżącej analizy potrzeb Klientów.
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Dołącz do naszego zespołu! Kreuj z nami nową rzeczywistość!

Prosimy o uzupełnienie aplikacji klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji”
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

CASTLE Nieruchomości

Telefon: 618525296