DORADCA NIERUCHOMOŚCI - Poznań

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Dynamicznie rozwijająca się Agencja Nieruchomości CASTLE, nastawiona na świadczenie profesjonalnych usług na terenie Poznania i okolic w związku z dalszym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:
Konsultant ds. nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

Nowym pracownikom oferujemy:

- Bardzo wysokie zarobki,
- Szkolenia, które pozwolą na poznanie tej branży,
- Wyjątkową, elitarną, ale i partnerską kulturę firmy,
- Zdobycie profesjonalnego zawodu stanowiącego zawód zaufania publicznego w krajach UE.

Wymagania:

- Zainteresowanie tematyką z zakresu nieruchomości ,
- Analityczne myślenie,
- Empatia i zdolności interpersonalne,
- Ambicja i otwartość na nowe wyzwania,
- Determinacja w realizacji celów,
- Znajomość rynku oraz doświadczenie w pracy z klientem mile widziane.

Zadania agenta nieruchomości :

- Profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości, kredytów i prawa
(przy pomocy doradcy kredytowego i prawnika)
- Prowadzenie dokumentacji Klientów,
- Dopasowywanie rozwiązań finansowych na podstawie bieżącej analizy potrzeb Klientów.
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

KONTAKT :
biuro@castle.pl

Prosimy o uzupełnienie aplikacji klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

CASTLE Nieruchomości

Telefon: 618525296