referent ds. Ubezpieczeń - Poznań

referent ds. Ubezpieczeń

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Ogólnopolska firma Ubezpieczeniowa, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Referent ds. Ubezpieczeń(z orzeczeniem o niepełnosprawności)
RU/P/07
Miejsce Pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- Obsługa klientów w zakresie sprzedaży ubezpieczeń: przedstawianie ofert, spisywanie deklaracji,
- Terminowe przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej,
- Rejestracja w systemie i archiwizacja dokumentacji ubezpieczeniowej,
- Współpraca i budowanie relacji z agentami i pracownikami ubezpieczyciela,
- Gotowość do aktywnego pozyskiwania klientów.

Wymagania:
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności-mile widziane,
- Wykształcenie wyższe,
- Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu ubezpieczeń,
- Umiejętność działania w ramach przyjętych procedur,
- Zdolności analityczne,
- Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
- Pracę w firmie będącej liderem w branży ubezpieczeniowej,
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole, przyjaznej atmosferze,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut