PRACOWNIK GOSPODARCZY - Poznań

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Lokalizacja: Poznań/Dąbrowa k. Poznania

Zakres obowiązków:
• Naprawa drobnych usterek wewnątrz i na zewnątrz budynku
• Konserwacja i naprawa drobnego sprzętu biurowego
• W okresie wiosenno-letnim wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych zieleni na terenie nieruchomości (trawniki, klomby z kwiatami, parking)
• W okresie jesienno-zimowym usuwanie śniegu, błota pośniegowego na drodze dojścia do budynku, posypywanie mieszanką piaskowo-solną dróg dojazdowych, chodników, placów, parkingów, wejść znajdujących się na terenie nieruchomości
• Prowadzenie ewidencji i kontroli środków i sprzętów wykorzystywanych do utrzymania nieruchomości oraz informowanie przełożonego o wystąpieniu braków, usterek i awarii
• Wykonywanie dodatkowych zadań administracyjnych zleconych przez przełożonego
• Monitorowanie bezpieczeństwa budynku i pomoc w pracy recepcji
Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe
• Orientacja w obszarach obsługi technicznej nieruchomości
• Sumienność i samodzielność przy wykonywaniu zadań
• Uprawnienia SEP
• Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Autor ogłoszenia

Eureka Sp. z o.o.