Oferta pracy - PROGRAMISTA - Poznań

Oferta pracy - PROGRAMISTA

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Firma TENSE.PL to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i marketingu internetowym.

Poszukujemy osób:
- młodych i ambitnych,
- posiadających stały dostęp do Internetu (min. 1Mb/s)
- z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym lub znacznym,
- z bardzo dobrą znajomością PHP, HTML, CSS,
- ze znajomością MySQL, Joomla, WP,
- posiadających umiejętność pracy z obcym kodem.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, a także znajomość Flash oraz Photoshop.

Zakres zadań:
- rozwój i utrzymanie istniejących systemów,
- rozwój i implementacja nowych programów i skryptów internetowych,
- optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę zdalną lub w biurze firmy w Poznaniu,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- miłą atmosferę pracy.

Dodatkowo oferujemy możliwość różnorodnych szkoleń, podnoszenia własnych kwalifikacji,
szansę rozwoju zawodowego, a także miłą atmosferę pracy.

CV (wraz z podaniem informacji o stopniu niepełnosprawności i standardowym dopiskiem:
„wyrażam zgodę…”) oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@tense.pl.

Autor ogłoszenia

TENSE.PL

Telefon: 618667727