Oferta pracy - COPYWRITER - Poznań

Oferta pracy - COPYWRITER

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Firma TENSE.PL to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i marketingu internetowym.

Poszukujemy osób:
- młodych i ambitnych,
- sprawnie posługujących się językiem pisanym,
- posiadających stały dostęp do Internetu (min. 1Mb/s)
- z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym lub znacznym
- cechujących się kreatywnością i „lekkością pióra”

Zakres zadań: pisanie różnorodnych tekstów na podany temat, praca nad treścią i projektami serwisów internetowych.

Oferujemy pracę zdalną na umowę o pracę, na niepełny etat (do 5h pracy dziennie) – wynagrodzenie 1000 zł (brutto)

Nie wymagamy wyższego wykształcenia (mile widziane humanistyczne) oraz doświadczenia. Oczekujemy zaangażowania, kreatywnego podejścia do pracy oraz „obycia” w światku internetowym i znajomości panujących w nim trendów.

CV (wraz z podaniem informacji o stopniu niepełnosprawności i standardowym dopiskiem: „wyrażam zgodę…”), list motywacyjny oraz przykładowe teksty na dowolny temat prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@tense.pl.

Autor ogłoszenia

TENSE.PL

Telefon: 618667727