KOORDYNATOR DS. SZKOLEŃ - Poznań

KOORDYNATOR DS. SZKOLEŃ

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Poszukujemy Koordynatorów ds. szkoleń, po jednym w każdym z miast: Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków.
Zakres obowiązków zatrudnionej osoby obejmować będzie:
• Nawiązywanie kontaktów handlowych w formie telemarketingu – prezentacja oferty szkoleniowej,
• Pozyskiwanie zleceń na szkolenia otwarte i zamknięte,
• Pełna obsługa organizacyjna szkoleń na podległym terenie,
• Udział w rozbudowie oferty firmy w zakresie szkoleń.
Oferujemy:
• Pracę na zasadach „home office”,
• Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedanych usług,
• Zwrot kosztów funkcjonowania „home office”,
• Możliwość uczestnictwa w organizowanych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Wymagania:
• Wysokie zdolności interpersonalne,
• Doświadczenie w sprzedaży,
• Znajomość branży szkoleniowej,
• Znajomość min. jednego języka obcego,
• Wysoka kultura osobista.

Oferta skierowana wyłącznie do osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności min. 2 stopnia (zatrudnienie na umowę o pracę) lub studentów zaocznych (zatrudnienie na umowę zlecenie).
CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@solidconsulting.com.pl, w tytule maila wpisując nazwę miasta. Prosimy o kontakt wyłącznie w formie e-mailowej. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się w wybranymi oferentami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Autor ogłoszenia

Łukasz Kotwica

Telefon: 501735988