Konsultant Klienta - Poznań

Konsultant Klienta

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Konsorcjum Clar System S.A., w którego skład wchodzi Clar System S.A.
i Solcom Bayard Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1999 r. oraz posiada status
Zakładu Pracy Chronionej,
zatrudnia 4500 pracowników i cieszy się zaufaniem kilkuset stałych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
(nr ref.: KK/CS)

Zadania:
umawianie spotkań handlowców
monitorowanie rynku
nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
wsparcie w realizacji bieżących działań sprzedażowych
dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie
grupa inwalidzka bądź orzeczenie o niepełnosprawności
łatwość nawiązywania kontaktów
samodzielność i kreatywność
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dobra znajomość Pakietu MS Office

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
korzyści związane z zatrudnieniem w ZPchr
cykliczne szkolenia
zdobycie cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się Firmie
możliwość rozwoju pod okiem specjalistów

Cv i list motywacyjny – wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja-hr@clarsystem.pl