Przedstawiciel Handlowy - Poznań

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Autoryzowany Przedstawiciel Spółki Vattenfall Sales Poland
Oferuje pracę pełną wyzwań na stanowisku.

( Na terenie Poznania i okolic )

Wymagania:
• łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z Klientami,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
• umiejętność prowadzenia negocjacji,
• wysoka kultura osobista,
• entuzjazm,
• dobra organizacja pracy,
• samodzielność i zdecydowanie w działaniu.
Zadania:
• umawianie spotkań,
• pozyskiwanie klientów,
• tworzenie ofert dla Klientów,
• odbywanie spotkań umówionych z Klientami w celu przedstawienia oferty Vattenfall.
Opis pracy:
• praca od poniedziałku do piątku od godziny 08:00-16:15,
• dwa dni w tygodniu praca w biurze:
 organizowanie swoich spotkań,
 kontakt telefoniczny z Klientami w celu umówienia się na spotkanie,
 tworzenie ofert dla Klientów
• trzy dni w tygodniu wyjazd do wcześniej umówionych Klientów w celu przedstawienia
oferty Vattenfall.

Oferujemy:

• motywacyjny system wynagrodzenia (pensja stała+prowizja+premie),
• możliwość rozwoju zawodowego,
• narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon,
• świetną atmosferę,
• praca w młodym i dynamicznym zespole.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnegona e-mail: logplus@o2.pl
z dopiskiem PRZEDSTAWICIEL

Autor ogłoszenia

LOG+

Telefon: 616620985