Praca w infolinii - Enea Operator (połączenia przychodzące) - Poznań - Poznań

Praca w infolinii - Enea Operator (połączenia przychodzące) - Poznań

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Praca w infolinii- Enea Operator (połączenia przychodzące). Poznań

Agencja Zatrudnienia KS SERVICE Sp zo.o. dla jednego ze swoich Klientów – firmy Enea Operator Sp z o.o., szuka kandydatów do pracy na stanowisku:
Pracownik infolinii (połączenia przychodzące)
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki: odbieranie połączeń przychodzących, pomoc w rozwiązywaniu problemów, udzielanie informacji.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z Klientem (kontakt telefoniczny i/lub bezpośredni),
- status studenta lub ucznia do 26 r.ż.,
- pogodne usposobienie, dobra dykcja i tembr głosu,
- gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
- pracę zmianową od poniedziałku do niedzieli (możliwość dostosowania godzin pracy),
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej,
- stawkę godzinową (8,5 zł brutto- stawka w dzień, 10,39 zł brutto- stawka nocna+ sobota, niedziela).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres email: rekrutacja@ksservice.eu (temat: CC/E/ Poznań)

Autor ogłoszenia

KS Service Sp. z o.o.

Telefon: (61) 865 00 30