Konsultant wsparcia technicznego - Poznań

Konsultant wsparcia technicznego

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Firma Holicon Contact Center specjalizuje się w:
• akcjach telemarketingowych
• obsłudze akcji promocyjnych
• infoliniach (przychodzących i wychodzących)
• weryfikacji i aktualizacji baz danych
• CATI

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Wsparcia Technicznego
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: nr ref. TECH/ GP/11

Opis stanowiska:
• obsługa klientów infolinii technicznej wiodącego dostawcy usług telekomunikacyjnych
• pomoc w usuwaniu bieżących awarii sprzętu telekomunikacyjnego i informatycznego
• konfiguracja urządzeń transmisji danych

Wymagania:
• umiejętność pracy w kontaktach z klientem
• znajomość obsługi i budowy komputera
• znajomość podstaw z zakresu sieci komputerowych i dostępu do Internetu
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
• elastyczność w działaniu i wytrwałość w dążeniu do celu
• odpowiedzialność i motywacja do pracy
• mile widziani studenci

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy
• pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole
• pakiet szkoleniowy

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres e-mail: rekrutacja@holicon.pl

Autor ogłoszenia

Holicon Sp. z o.o.

Telefon: 0616561141