Call Center - Poznań

Call Center

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Firma WG Call Center poszukuje kandydatów na stanowisko telemarketera / telemarketerki. Osoby pracujące na tym stanowisku odpowiedzialne będą za telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi.

Oferujemy:
- szkolenie wprowadzające
- przyjazną atmosferę pracy
- zarobki w granicach 1000-2200 pln netto
- niezbędne narzędzia pracy

Oczekujemy:
- zdolności interpersonalnych, kultury osobistej
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00
- mile widziane doświadczenie w telemarketingu

Opis stanowiska:
- telefoniczne pozyskiwanie klientów
- sprzedaż wysokiej jakości produktu

Osoby spełniające w/w kryteria, zainteresowane pracą w naszej firmie, prosimy o przysłanie dokumentów (CV ze zdjęciem + List Motywacyjny) na adres:
magdalena.czyz@wgcc.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)\".

Autor ogłoszenia

WG Call Center