Monter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy) - Poznań

Monter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy)

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Kraj:
Polska

Region / województwo:
wielkopolskie

Miejsce pracy / miejscowość:
cała Polska

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Oferujemy:
OFERUJEMY:

Stawka godzinowa:   11,64 € brutto za godzinę pracy,
+10% urlopowe, +10% premia końca misji,

Dieta- 0,90 € brutto + 9,20 € netto - wypłacone po przepracowaniu min. 7 godzin dziennie,

Możliwość nadgodzin:
- od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
- od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
Dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
Pokrywamy koszty przejazdu: Francja – Polska – Francja,
Klient zapewnia auto firmowe w celu dojazdu na budowę,
Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy,
Klient organizuje dojazdy do pracy.
Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie,
Zapewniamy odzież roboczą,
Pokrywamy koszty badań lekarskich.
PREMIA : 500 ZŁBRUTTO – ZA POLECENIE KANDYDATA.

Zadania:
Zakres obowiązków:

- montaż płyt g/k,

- montaż konstrukcji szkieletowej metalowej,

- montaż sufitów podwieszanych,

- praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:
OCZEKUJEMY:

- doświadczenie przy montaży płyt kartonowo  - gipsowych ,

- mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

- umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

- komunikatywna znajomość j. francuskiego,

- własne auto

Typ umowy:
Umowa o pracę

Ilość wakatów:
3

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak