Pielęgniarz/Pielęgniarka - Poznań

Pielęgniarz/Pielęgniarka

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

OFERTA PRACY ZAGRANICZNEJ – BELGIA

ITSC Agencja Pracy Tymczasowej w związku z dużym zapotrzebowaniem poszukuje kandydatów na stanowisko:

(Do opieki nad osobami starszymi)

Opis stanowiska:
• Opieka nad osobą starszą lub chorą
• Pomoc w codziennych obowiązkach
• Dotrzymywanie towarzystwa
• Opieka nad mieszkańcem
• Zadania pielęgniarskie
• Opieka podczas wycieczek i spacerów

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy w szpitalu
• Pogodne usposobienie i uczciwość
• Dobry stan zdrowia
• Dyplom licencjata lub magistra pielęgniarstwa
• Gotowość do nauki jęz. niderlandzkiego

Oferujemy:
• Pracę w oparciu umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Legalną formę współpracy i opłacanie składek ZUS
• 3 - miesięczny kurs językowy w całości opłacany przez pracodawcę.

Szczegóły oferty po kontakcie telefonicznym z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji z nazwą stanowiska na adres:

rekrutacja@peoplesource.pl
wraz z dopisaniem niezbędnej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97
roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.Nr.133 poz.883) Agencja Pośrednictwa pracy 6133

Autor ogłoszenia

ITSC Agencja pracy tymczasowej