Specjalista ds. sprzedaży SEM, SEO i social media - Poznań

Specjalista ds. sprzedaży SEM, SEO i social media

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się budowaniem wizerunku firm w Internecie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: sem/poz/2017

Zadania:
- bieżąca obsługa handlowa oraz pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,
- negocjacje i sprzedaż usług firmy,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- przygotowywanie umów i aneksów,
- przygotowywanie raportów i analiz dla Klientów.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta biznesowego,
- motywacji i nastawienia na sukces,
- szybkiego przyswajania wiedzy,
- zaangażowania w wykonywane obowiązki,
- umiejętności sprawnego korzystania z sieci Internet,
- dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dot. marketingu internetowego.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
- atrakcyjne wynagrodzenie + pensja i prowizja,
- możliwość rozwoju kariery zawodowej i udziału w szkoleniach,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: sem/poz/2017) lub zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Polub nasz fanpage na Facebooku a codziennie dowiesz się o nowych ofertach pracy. https://www.facebook.com/antidotumaz

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 618438096

ZdjęciaZdjecia - Specjalista ds. sprzedaży SEM, SEO i social media