Przedstawiciel handlowy/Kierowca - Poznań

Przedstawiciel handlowy/Kierowca

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Przedsiębiorstwo branży AGD poszukuje obecnie pilnie na stanowisko : Przedstawiciel handlowy/Kierowca

Opis stanowiska:
- utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
- pozyskiwanie nowych
- rozwożenie sprzętu AGD na terenie województwa.

Wymagania:
- własny samochód osobowy
- prawo jazdy Kat B
- komunikatywność
- umiejętność pracy w grupie
- osoby bez doświadczenia przyuczymy

Oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze od 2.900 zł. netto + premie
- zwrot kosztów samochodu
- pracę w dużej stabilnej Firmie z długoletnią tradycją
- możliwość szybkiego awansu
- paca na pełen etat
- nienormowany czas pracy
- istnieje możliwość 1/2 etatu, jako dodatkowe zatrudnienie

Zgłoszenia telefoniczne do Działu Zatrudnienia codziennie w godz. 10.00-17.00 pod nr tel.: 618870163
lub zgłoszenia mailowe z załączonym CV na adres przedstawiciel.poz@wp.pl

Autor ogłoszenia

Dział Zatrudnienia

Telefon: 618870163