Community Manager - Poznań

Community Manager

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

manBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kod aplikacji: MNB/040/JG/P
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA

Głównym celem pracy jest budowanie i zarządzanie społecznością innowacyjnego portalu rekrutacyjnego manBase. Podstawowe zadania, to:

informowanie kandydatów o systemie manBase
pozyskiwanie nowych oraz aktywizacja obecnych użytkowników manBase
wdrażanie nowych kanałów komunikacji z kandydatami
organizacja i obecność na wydarzeniach offline związanych z rynkiem pracy
powiększanie świadomości marki manBase
współtworzenie strategii rozwoju systemu oraz strategii marketingowej

WYMAGANIA

kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami
znajomość technologii IT
kreatywność
samodzielność w działaniu
przebojowość
znajomość rynku pracy oraz branży HR będzie atutem

OFERTA

praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
uczestnictwo we wdrażaniu innowacyjnego na skalę międzynarodową rozwiązania
bardzo atrakcyjny pakiet finansowy
możliwość rozwoju zawodowego
niezbędne narzędzia pracy
praca w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 12 sierpnia 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 13 sierpnia 2012r. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: MNB/040/JG/P.